Купити фотоадаптери для стоматології - D-Optic
0 євро

Фото-відео аксесуари

Кількість продуктів: 3 шт.

Фотоадаптер для DSLR camera Nikon, Kaps
Фотоадаптер для DSLR camera Nikon, Kaps Артикул: 101-320-100-N 1 150 євро / 50 600 грн
Фотоадаптер для DSLR camera Canon, Kaps
Фотоадаптер для DSLR camera Canon, Kaps Артикул: 101-320-100 1 150 євро / 50 600 грн
Фотоадаптер для APS-C camera, Sony, Kaps
Фотоадаптер для APS-C camera, Sony, Kaps Артикул: 101-327-000 Фотоадаптер для APS-C камер Sony NEX/Alpha. Вартість вказана у гривні та може коливатись в залежності від курсу валют! 1 350 євро / 59 400 грн

Фотоадаптери для стоматологічних мікроскопів в каталозі D-Optic

Завдяки використанню стоматологічних мікроскопів, лікарю вдається проводити більш точну діагностику, помічати найменші зміни в ротовій порожнині та вчасно призначати лікування, не допускаючи розвитку хронічних процесів. Корисний аксесуар до мікроскопа – це фотоадаптер.

Фотоадаптер – пристрій, який призначений для встановлення стандартних дзеркальних фотокамер із шириною плівки 35 мм на операційні мікроскопи різних моделей. Встановлюють адаптер на фотокамеру замість об’єктива. Після цього він стикується з гніздом оптичного дільника та дозволяє робити фотознімки під час діагностики та лікування стоматологічних захворювань. 

Кадри, отримані таким чином, Ви можете використовувати в історії хвороби для відстеження динаміки, порівняння результатів. А також для обговорення конкретного клінічного випадку з колегами та вибору оптимальної стратегії лікування.

Як вибрати фотоадаптер для стоматологічного мікроскопа?

Фотопадаптери представлені на сучасному ринку стоматологічної оптики в дуже широкому асортименті. Саме тому, обрати оптимальний варіант можна орієнтуючись на модель Вашого мікроскопа. Універсальних адаптерів, які підійшли б до будь-якого обладнання, не існує. 

Якщо Вам необхідна допомога у виборі фотоадаптера, зверніться до наших фахівців та назвіть Вашу модель мікроскопа. Запропонуємо оптимальні варіанти з нашого каталогу. 

Сертифіковані фотоадаптери з гарантією

Компанія D-Optic – один з лідерів українського ринку стоматологічної оптики. Понад 5 років ми пропонуємо сучасні рішення для українських стоматологів та стоматологічних клінік. Маємо власний шоу-рум в Івано-Франківську: тут Ви маєте можливість оглянути та протестувати різні види оптичного обладнання та аксесуарів. Працюємо зі світовими виробниками: Karl Kaps, Leica, Carl Zeiss, Cj-optic та іншими

Наші переваги:

  • Гарантія та сертифікати на продукцію. У нашому каталозі – лише сертифіковане обладнання, яке приємно здивує Вас своєю якістю. На всі прилади діє заводська гарантія. 
  • Власний сервісний центр з кваліфікованими спеціалістами. Не лише продаємо, а й налаштовуємо та обслуговуємо оптику, проводимо її доукомплектацію..
  • Обмін та повернення приладів.

Клієнтська підтримка працює 24/7 у телефонному режимі. Ми із задоволенням допоможемо Вам підібрати обладнання, оформити замовлення та дамо відповідь на усі питання. Консультація безкоштовна! 

Показати більше Сховати