Купити кутовий дільник променя Kaps - D-Optic
0 євро

Екстендери

Кількість продуктів: 2 шт.

Кутовий дільник променя Kaps, односторонній 80:20
Кутовий дільник променя Kaps, односторонній 80:20 Артикул: 101-991-100 1 250 євро / 55 000 грн
Кутовий дільник променя Kaps, двосторонній 50:50
Кутовий дільник променя Kaps, двосторонній 50:50 Артикул: 101-993-100 1 500 євро / 66 000 грн

Кутовий дільник променя в каталозі оптичних аксесуарів D-Optic

Проведення багатьох стоматологічних маніпуляцій неможливе без мікроскопа. Таке обладнання дозволяє провести професійну діагностику, правильно встановити діагноз, помітити найменші порушення на ранніх стадіях та обрати коректну стратегію лікування. З мікроскопом стають помітними такі незначні дефекти, як тріщини на емалі зубів, які згодом можуть стати причиною руйнування зуба. Це означає, що Ви зможете вчасно зупинити цей процес, не допустити розвиток стоматологічних захворювань хронічного характеру.

Підвищують функціональність мікроскопів додаткові аксесуари та комплектуючі. Їх Ви можете придбати додатково в нашому каталозі та звернутися для встановлення в сервісний центр D-Optic. Один з таких аксесуарів — це кутовий дільник променя.

Що таке дільник променя та які його переваги?

Дільник променя — це оптичний пристрій, який розділяє промінь світла у мікроскопі навпіл. Основні функції двостороннього кутового дільника променя:

  1. забезпечує передачу зображення на адаптери фото та відео апаратури;
  2. дільник виступає у якості частини інтерфейсу «маятникова функція». Це оптико-механічний рухомий вузол, розташований між об’єктивом мікроскопа та тубусом бінокуляра.

Більшість моделей сучасних мікроскопів для стоматології комплектуються кутовими дільниками променя вже на етапі виробництва. Дізнатися, чи мікроскоп, який Вас зацікавив, укомплектований дільником, дуже просто: достатньо ознайомитися з його технічними характеристиками. Часто дільники мають поворотну пластину — елемент, який забезпечує стабільну вертикальну позицію окулярів при бічному нахилі головки мікроскопа.

Якщо на Вашу модель мікроскопа не встановлений кутовий дільник променя, або цей елемент вийшов з ладу, ви можете купити такий аксесуар окремо. Щоб обрати кутовий дільник, орієнтуйтеся на модель Вашої оптики: деталь має їй повністю відповідати.

Якщо Вам необхідна допомога у виборі кутового дільника чи інших аксесуарів до стоматологічної оптики, Ви можете звернутися безпосередньо до наших консультантів. Спеціалісти компанії мають профільну освіту та великий досвід роботи. Ми знаємо про оптику для стоматології все, й з радістю поділимося цими знаннями із Вами.

Кутові дільники променя з сертифікатом та гарантією

Додаткові аксесуари здатні підвищити функціональність стоматологічної оптики, зробити її використання більш зручним. Понад 5 років компанія D-Optic пропонує українським стоматологічним клінікам якісне оптичне обладнання, аксесуари та комплектуючі від Karl Kaps та інших провідних брендів. 

У нашому шоу-румі в Івано-Франківську Ви маєте можливість оглянути сучасні оптичні рішення для стоматологів та придбати обладнання, техніку, аксесуари. Оформити замовлення також можна безпосередньо на нашому сайті. 

Гарантуємо:

  • Високу якість оптика та аксесуарів — ми працюємо лише з провідними виробниками та пропонуємо Вам сертифіковану продукцію. І, звичайно ж, кожен товар має заводську гарантію.
  • Великий вибір оптичного обладнання. У нашому каталозі представлені сучасні моделі оптики для стоматології, аксесуарів та комплектуючих. Ви зможете обрати обладнання, яке чудово підійде саме для Вашої клініки.
  • Кваліфіковану допомогу у виборі. Наші спеціалісти знають все про стоматологічну оптику, й із задоволенням допоможуть Вам обрати оптимальне обладнання. 
  • Сервісне обслуговування та ремонт.. Ми маємо власний сервісний центр з кваліфікованими спеціалістами. Надаємо послуги з налаштування та обслуговування оптики, оснащення її додатковими аксесуарами.
  • Обмін та повернення продукції, якщо виникне така необхідність. Умови обміну — дуже гнучкі, щоб дізнатися їх детальніше просто зателефонуйте нам та опишіть свою проблему. Знайдемо швидкі рішення, які задовільнять кожного клієнта.

Маєте додаткові питання? Наша клієнтська підтримка працює 24/7. Телефонуйте, та отримуйте безкоштовну консультацію!

Показати більше Сховати