Бінокуляри стоматологічні - Купити бінокулярні лупи - D-Optic
0 євро

Бінокуляри

Аксесуари до бінокулярних луп Переглянути
Бінокулярні лупи starMed Переглянути
Бінокулярні лупи Swarovski Переглянути
Бінокулярні лупи Zeiss Переглянути

Стоматологічні бінокуляри (бінокулярні окуляри) — точна діагностика та своєчасне лікування

Забезпечити якість діагностики, коректне встановлення діагнозу, виявлення хвороб зуба на ранніх стадіях можуть стоматологічні бінокуляри. Без перебільшення, таке обладнання можна назвати одним з найбільш необхідних в арсеналі сучасного лікаря, який дбає про своїх пацієнтів.

Такий прилад має декілька функцій. Найголовніше завдання бінокуляра — показати лікарю збільшене зображення для більш точної оцінки клінічної картини. Сила збільшення у більшості моделей сучасних бінокулярів дорівнює 2,5 Х. Оптика з підвищеною силою збільшення — 3,5 Х. Таким чином, стають видимими навіть незначні пошкодження зубної емалі, травми зуба, всі анатомічні особливості зубних каналів, які неможливо побачити неозброєним оком.

 

Переваги стоматологічних бінокулярів:

 

 • Можливість виявити захворювання на ранніх стадіях. До прикладу, Ви зможете побачити каріозну цятку, яка у майбутньому стане серйозною проблемо, або навіть найменше пошкодження емалі — мікротріщину. 
 • Більш точна діагностика. Завдяки сучасним бінокулярам, легше встановити причини захворювання, а також коректно призначити діагноз для успішного лікування. 
 • Широке поле зору для лікаря-стоматолога. Бінокуляри дозволяють оцінити стан зубів у “сліпих зонах” ротової порожнини, які без них залишаються недоступними. Це дозволяє не лише комплексно визначити стан зубів та ротової порожнини, а й запобігти розвиткові хронічних процесів. 

 

А ще — комфортне застосування. Завдяки бінокуляру Ви можете зручно проводити огляд та діагностику.

Як вибрати бінокуляри стоматологічні

Сучасний ринок стоматологічного обладнання пропонує багато моделей бінокулярів, які відрізняються за характеристиками. Оптимальний прилад забезпечує якісний огляд, збільшує зображення до необхідної величини, дозволяє розгледіти найдрібніші ділянки порожнини рота, а також є комфортним під час використання — не заважає дантисту та пацієнту. 

 

За розміщенням (місцем кріплення), бінокуляри бувають:

 

 • Закріпленими на оправі — такий вид називають “бінокулярні окуляри”. Вони виглядають як звичайні окуляри, але з прикріпленим оптичним приладом. Перевага таких моделей — в тому, що за необхідністю ви можете підняти додаткову частину та залишитися просто в окулярах, які можна підібрати відповідно до вашого зору.
 • Вбудованими. Це прилади з вбудованою в окуляри оптичної частиною. Це дозволяє зменшити навантаження на перенісся. Оптика в таких моделях розташовується максимально близько до зіниці ока, що теж дуже зручно під час роботи. 
 • Закріпленими на шоломі. Вся конструкція має форму шолома, й кріпиться безпосередньо на голові. Перевага таких бінокулярів в тому, що вони розподілюють вагу рівномірніше за інші моделі. 

 

Та найважливіший критерій вибору стоматологічних бінокулярів — це не їх розміщення, а тип системи збільшення. В сучасних моделях використовуються дві системи — Галілея або Кеплера.

 

Система Галілея — це компактні та легкі бінокуляри зі збільшенням до 3.8х. Мають спрощену конструкцію, пропускають багато світла: у деяких випадках, стоматологи можуть працювати з ними без додаткового освітлення. Та ми рекомендуємо використовувати освітлювач у будь-якому випадку (для забезпечення більшої точності).

 

Ще одна перевага моделей з системою Галілея — значно менша вага. Такі бінокуляри майже не тиснуть на перенісся. 

 

Система Кеплера (призматична система) — це більш масивні та важкі бінокуляри із системою призм, що дозволяють отримати збільшення до 8 Х. Переваги системи:

 

 • зображення не спотворюється, є чітким та різким;
 • більш істотне збільшення, ніж в бінокулярів з системою Галілея.
 • Значні робоче поле та глибина різкості.

 

Недоліками системи можна вважати її велику вагу та вищу ціну. Проте саме оптичні системи Кеплера найчастіше використовуються стоматологами.

 

Ще один параметр, на який варто звернути увагу при виборі стоматологічних бінокулярів — це робоча відстань. Або ж відстань від ока до точки фокусування. Цей параметр суттєво впливає на ергономіку роботи. Якщо робоча відстань занадто маленька, вам доведеться або вище піднімати крісло з пацієнтом або нахилятися до нього нижче. У першому випадку з’явиться зайве навантаження на плечі та передпліччя.

 

Додаткові параметри, на які варто звернути увагу під час вибору оптики, це:

 

 • Особливість виготовлення лінз — у якісних бінокулярів вони виготовлені за технологією High Resolution. Цей параметр вказується або в маркуванні оптики, або в описі, який до неї додається.
 • Лінзи повинні мати спеціальне покриття, яке прибирає світлові рефлекси (до 0,3 — 0,5%). Це важливо для чистоти зображення.
 • Система має відповідати світовим стандартам волого- та пилестійкості не нижче IP 65.

 

Також врахуйте те, що лінзи стоматологічного бінокуляра повинні бути ахроматичними. Це гарантуватиме точну передачу кольору зображення та чіткість його контурів.

Стоматологічні бінокуляри: переваги використання бінокулярів

 • Для стоматологів, які спеціалізуються на виготовленні та встановленні зубних імплантів, підійдуть бінокуляри зі збільшенням у 3,5 рази. Важливо, щоб обрана вами модель була оснащена потужною підсвіткою для забезпечення точності огляду. 
 • В реставраційній та ортопедичній стоматології найчастіше використовують бінокуляри зі збільшенням у 2 та 2,5 рази. Оскільки роботи часто є досить тривалими, варто обрати модель зі зручним кріпленням та невеликою вагою. Додатковою перевагою буде м’яка підсвітка, що регулюється. 
 • Для стоматологів-ендодонтів оптимальними є оптичні системи зі збільшенням у 4-6 разів. Бінокуляр повинен бути оснащений та потужним сфокусованим світлом.
 • Під час використання бінокуляра, використовуйте захисні лінзи або щитки для оптики.

Бінокулярні окуляри для стоматології в каталозі компанії D-Optic

D-Optic — один з лідерів українського ринку з продажу та обслуговування професійної стоматологічної оптики. За понад 5 років роботи ми налагодили співпрацю зі світовими виробниками стоматологічної оптики, сформували команду справжніх професіоналів власної справи та відкрили шоу-рум в Івано-Франківську, де Ви маєте можливість оглянути та протестувати різні види обладнання.

 

Нам довіряють стоматологи та стоматологічні клініки з різних міст України. Тому, що компанія D-Optic забезпечує такі переваги, як: 

 

 • Великий асортимент стоматологічної оптики від провідних виробників — Karl Kaps, Leica, Carl Zeiss, Swarovski optic, starMed. Всю продукцію ми обираємо ретельно. Працюємо лише з брендами, які чудово зарекомендували себе на ринку.
 • Гарантія на весь каталог. Ви маєте можливість купити стоматологічний бінокуляр з гарантією від виробника.
 • Сертифікати на всю продукцію — ми продаємо тільки якісну оптику, яка має усі необхідні сертифікати та пройшла багатоетапну перевірку, перш ніж відправитися у продаж.
 • Власний сервісний центр. У нашому сервісному центрі працює професійна команда інженерів, яка надає послуги з налаштування та обслуговування, виконуємо ремонт та заміну комплектуючих. 
 • Обмін та повернення продукції за гнучкими умовами. Просто зверніться до нас, якщо обладнання Вам не підійшло: знайдемо шляхи розв’язання цієї проблеми. 

 

Цілодобова клієнтська підтримка у телефонному режимі відповість на будь-які питань щодо вибору, покупки, встановлення та налаштування медичної оптики.

 

Чекаємо на Ваші дзвінки:

 

+38 (067) 555 77 91

Показати більше Сховати