СТОМАТОЛОГ-ХІРУРГ: ЧОМУ САМЕ БІНОКУЛЯРНІ ЛУПИ? - D-optic
0 євро
Стоматолог-хірург
Чому саме бінокулярні лупи:
1. Мобільність. Саме бінокулярні лупи не обмежують користувача в статичному положенні на відміну від стоматологічних мікроскопів. Під час хірургічного лікування лікар працює у різних робочих положеннях, тому мобільність пріорітет для стоматолога-хірурга
2. Чіткість зображення. Бінокулярні лупи дають лікарю можливість чітко бачити та розпізнавати тканини, які знаходяться в операційному полі (кіста, окістя, сполучні тканини, м’язові тканини і т.п.)
3. Оптичні системи Галілея, дають втричі більше зображення аніж зазвичай та використовується приблизно у 90% хірургічних робіт.
4. Призматичні системи Кеплера використовують при більш детальних та прицільних випадках таких як: пластична хірургія, хірургія пародонта, видалення апексів кореня, які погано проглядаються і т.п.
5. Зелений фільтр (Star Light Nano 3) дає можливість лікарю побачити середні та крупні судини слизової, що допомагає уникнути кровотеч, а якщо вже такий випадок настав, то з допомогою бінокулярних луп швидко виявити та усунути/зупинити кровотечу.

Інші новини