ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБЕН МІКРОСКОП В СТОМАТОЛОГІЇ - D-optic
0 євро

Що таке стоматологічний мікроскоп, або як його ще називають дентальний мікроскоп? Для чого він потрібен стоматологам? Відповідь на ці запитання Ви зможете знайти в даній статті.

Впродовж останніх років значно підвищилась якість надання стоматологічних послуг, змінився підхід до лікування та стоматологічні протоколи. Одним з найвагоміших факторів, що спричинили ці зміни, стала поява на ринку дентальних мікроскопів.

Застосування стоматологічного мікроскопа дає фахівцям наступні переваги:

 • Візуалізація дефектів, які непомітні для неозброєного ока
 • Точкове збільшення ділянки, в якій проводиться маніпуляція
 • Візуалізація кореневих каналів та важкодоступних місць між зубами та на внутрішній поверхні зубів
 • Виявлення дефектів емалі, початкових стадій карієсу, мікротріщин, тощо
 • Збільшення ефективності препарування за рахунок чіткого виявлення здорових та уражених тканин
 • Якісне проведення реставрації зубів
 • Можливість здійснювати фото та відео фіксацію

Мікроскоп став незамінним інструментом для лікарів ендодонтів та значно покращив якість виконання стоматологічних робіт і використовується в таких напрямах стоматології:

 • Ендодонтія (візуалізація усть кореневих каналів, виявлення та видалення уламків інструменту, залишків дентину, пульпи, виявлення порожнин при ендо пломбуванні та розпломбуванні каналів при переліковуванні, виявлення і лікування перфорацій стінок каналу та пошкоджень на стінках кореня зуба, тощо)
 • Хірургічна стоматологія (мінімізація пошкодження тканин за рахунок високої точності маніпуляцій)
 • Художня реставрація та препарування
 • Всі види діагностичних процедур

Ще однією надзвичайно важливою перевагою дентального мікроскопа є збереження здоров’я лікаря, оскільки мікроскоп дозволяє проводити лікування в зручному, природньому положенні, мінімізуючи навантаження на спину та хребет.

Які ж основні критерії для вибору стоматологічного мікроскопа?

 • Якість оптики є чи не найважливішим фактором, який впливає як на якість лікування, так і на здоров’я лікаря. Оптика характеризується чіткістю, чистотою, глибиною різкості робочого поля, тощо. Саме тому компанія D-optic обрала для співпраці виробника Karl Kaps, який займається виробництвом високоякісної оптики з 1946 року. Сьогодні Karl Kaps GmbH & Co. KG є одним з лідерів світового оптичного ринку і спеціалізується на розробці та виробництві найсучасніших хірургічних та діагностичних мікроскопів. Високотехнологічні продукти компанії використовуються у всьому світі в областях ЛОР, офтальмології, мікрохірургії, стоматології (ендодонтії) та гінекології.
 • Ергономіка – поняття яке характеризує наскільки зручний мікроскоп у роботі, наскільки легко і комфортно ним управляти. Саме ергономіка дає можливість лікарю проводити маніпуляції в природньому положенні тіла, мінімізуючи навантаження на хребет та спину. Новітня запатентована система балансування “PERFECT BALANCE” по двох осях від Karl Kaps, разом із поворотним бінокуляром 0-210° та кутовим екстендером забезпечують чудову ергономіку та максимальний комфорт роботи.

Ми очікуємо на Ваш дзвінок за номером телефону 067 555 77 91. Дружній колектив D-optic, з радістю допоможе Вам із вибором та експлуатацією стоматологічного мікроскопа!

Інші новини