ЧИ ПОТРІБНІ БІНОКУЛЯРНІ ЛУПИ ПАРОДОНТОЛОГУ? - D-optic
0 євро
Пародонтологію класифікують на класичну та хірургічну🔪
І пародонтологу звісно ж потрібні бінокулярні лупи🔎
Класична пародонтологія: гігієна/ закриті кюретажі, на цьому етапі абсолютно достатньо оптичних систем Галілея, оскільки з такими бінокулярними лупами лікар-парадонтолог зможе чітко розгледіти чи чітко прилягає насадка скеллера до твердих тканин зуба під час гігієни та добре проглядати 2-3мм в кишені. Кольоропередача оптики матиме вирішальне значення для розпізнавання пігментації, нальоту, зубного каменю чи відкладень.
На етапі закритого кюретажу оптичне збільшення дасть можливість максимально не пошкодити емаль та забрати тільки біоплівку.
Хірургічна парадонтологія: під час хірургічної пародонтології лікарю в більшості випадків достатньо оптичних систем Галілея проте, що стосується мікрохірургії: робота з трансплантатом, закриття рецесій, на цьому етапі для лікаря-парадонтолога варто використати призматичні системи Кеплера, оскільки лікар працює з мікроінструментами, тонкими зрізами, тонкими нитками і т.п
Для пародонтології ідеально підійде світло Nano 3 у поєднанні з синім та зеленим фільтром🔵🟢
Синій фільтр дасть можливість заполірувати нависаючи краї попередніх реставрацій на етапі гігієни, а зелений фільтр дасть можливість уникнути кровотеч, на хірургічному етапі, оскільки з ним ви чітко бачите поверхневі кровоносні судини.
Та звичайно ж, Ваша спина скаже Вам: «дякую!». Бінокулярні лупи підбираються індивідуально для кожного користувача, тому впродовж робочої зміни лікар витримує правильну поставу, що суттєво впливає на здоров’я, допомагає зберегти пряму осанку і уникнути напруження спини та шиї.

Інші новини