D-Optic

Мікроскопи відомих виробників за доступними цінами

0 товарів

Можливо це буде звучати дещо неочікувано, але все почалось з відкриття стоматологічної клініки. А точніше з покупки першого мікроскопу для стоматології. Пам’ятаю, наче це було вчора. Перший, придбаний мікроскоп Leica. На той час в Україні налічувалось не більше 10-ти подібних, тому він вважався предметом розкоші.

Тенденції нашої клініки почали рухатись в напрямку мікростоматології. В Україні в цей час почали з’являтись курси і школи, де в протокол роботи був включений мікроскоп. Саме тоді виникла потреба в покупці декількох мікроскопів одразу. Якщо б Ви уважно ознайомилися з цінами, які тоді пропонував ринок, то стало б очевидно, що купувати подібне обладнання в Україні — суцільне божевілля. Тому з’явилася геніальна ідея — замовити вживані мікроскопи з Європи. Вони були дешевші і не поступалися якістю новим. Через декілька днів замовлення було оформлено і мікроскопи зайняли своє місце в клініці. Задоволенню від покупки не було меж. Мікроскопи працювали, як новенькі, та забезпечували якісний результат.

Пройшов час, друзі і знайомі почали звертатись за консультаціями та захотіли придбати мікроскоп і собі. Вони знали, що ми вже маємо відмінний досвід користування вживаною технікою і налагоджені зв’язки з європейськими постачальниками. Закупівля такого обладнання була вигідною, адже воно забезпечувало якісніший результат операції. Задоволені придбаним інвентарем, і самі того не помічаючи, друзі почали рекомендувати його своїм знайомим. І згодом з Європи до України була направлена ще одна партія мікроскопів.

Вже через рік, ми постачали вживане обладнання в стоматологічні клініки всієї України. Все йшло чудово. І раптом... з’явилась проблема, якої ніхто не чекав. Клієнти дзвонили, щоб дізнатися, де і як можна придбати комплектуючі та деталі для удосконалення їхніх мікроскопів. У нас їх не було, адже до цього моменту попит був лише на укомплектовані моделі. Але прогрес не стоїть на місці - клінікам потрібно удосконалювати свої мікроскопи. Ніхто не буде купувати дороговартісне обладнання, якщо через декілька років воно стане технологічно “мертвим” — правда ж? Потрібно було шукати рішення.

Як виявилось, в Україні комплектуючих не було або...їх вартість була “аномально високою”. Вкладати в мікроскопи такі кошти ні в кого не було можливості, принаймні в Україні. Цього разу ми знову почали шукати постачальників з Європи. Але знову стикнулись з проблемою - посилки із замовленнями йшли 2-3 місяці, а часто бувало й взагалі не приходили. Така ситуація була категорично неприпустимою. Це поставило під удар всю нашу діяльність. Постав вибір: або зараз же припиняти продажі, або інвестувати колосальні кошти та відкрити склад комплектуючих, сервісний центр, і виходити на новий рівень, щоб задовільнити всі потреби клієнтів.

Як бачите, ми обрали 2-ий варіант.

Саме для Вас був змінений і обраний новий вектор руху. І тепер, окрім якості продукту, Ви отримуєте гарантований сервіс, який дозволяє придбати цілісні рішення або деталі та комплектуючі, щоб удосконалити своє обладнання.

Зараз ми простягаємо руку допомоги Вам так само, як колись простягнули її друзям і колегам. Скористайтесь перевагами, які даємо Вам ми — перший і єдиний постачальник вживаного обладнання із Швейцарії, Франції, Німеччини, Іспанії, Англії та США.

Сьогодні Ви можете завітати до сервісного центру і на склад, де на Вас чекає широкий вибір мікроскопів та комплектуючих Leica та Zeiss. Сьогодні Ви можете отримати необхідну та важливу інформацію, якщо просто зателефонуєте нам. Сьогодні, і тільки у нас, Ви можете придбати якісне професійне обладнання з Європи за найкращою вартістю в Україні, в компанії Д-Оптік.

Все це зроблено для Вас!

Мотренко Тарас,
співзасновник та керівник Д-Оптік

Ця команда працює для Вас!