D-Optic

Мікроскопи відомих виробників за доступними цінами

0 товарів

Як відбувається доставка та монтаж мікроскопу в кабінеті. Гарантійне та післягарантійне обслуговування

Як відбувається доставка та монтаж мікроскопу в кабінеті. Гарантійне та післягарантійне обслуговування

Будь-який операційний мікроскоп є дорогим та важливим інструментом в руках хірурга. Саме тому питання доставки та монтажу мікроскопу в кабінет з подальшим гарантійним та післягарантійним обслуговуванням є важливим питанням, про яке грамотний спеціаліст має подбати в першу чергу. А з чого все починається?

Перед замовленням операційного мікроскопу, потрібно точно визначити, чи достатньо у вашому приміщенні місця для нього. Адже це досить габаритний апарат, який може рухатися по площині всього приміщення, і тому необхідно, аби для нього було вдосталь місця.

Не забувайте, що окрім мікроскопу в кімнаті мають поміститися хірург, як мінімум, 1 асистент та пацієнт.  Всім має бути зручно і комфортно виконувати свої функції.

Якщо ви не можете самостійно визначити чи вільно встане мікроскоп у вашій клініці та не розумієте, куди варто його встановити для забезпечення максимальної зручності, Ви можете звернутися за допомогою до нас.

Спеціаліст відвідає Вашу клініку, оцінить приміщення та графічно розташує мікроскоп найзручнішим чином, щоб ви могли візуально уявити, де і як апарат буде встановлено.

І лише після погодження розташування, ми будемо підбирати оптимальний мікроскоп і оформляти доставку на місце.

Доставка операційного мікроскопу

Коли Ви вже обрали необхідний мікроскоп і менеджер оформив замовлення, перевіряється наявність апарату на складі. Якщо мікроскоп є, тоді починається етап “підготовки апарату до відправлення замовнику”.

Перед транспортуванням мікроскоп проходить декілька етапів:

 1. Обраний вами мікроскоп проходить додатковий огляд, тестується його функціональність, перевіряється справність всіх механізмів.
 2. Перевірений апарат розбирається на основну частину і окремі рухомі механізми.
 3. Після цього апарат ретельно упаковується для того, щоб в дорозі всі механізми були доставлені 100% цілісними.
 4. Мікроскоп загружають в транспортний засіб і доставляють Вам, до місця призначення.

Якщо ж апарату немає на складі, відбувається закупка такого ж або подібного і в обговорені терміни привозиться до вас. Ви платите тільки тоді, коли вас повністю влаштує доставлений нами мікроскоп.
 

Монтаж мікроскопу

Як тільки апарат прибуває до замовника, починається наступний етап - монтаж операційного (стоматологічного) мікроскопу.

Цей етап досить важливий, так як непрофесійний монтаж може призвести до того, що Вам буде некомфортно працювати і проводити операції. Потрібно обрати оптимальне місце розташування та потурбуватися про зручність користування та безпеку не тільки лікаря, а й помічників, пацієнтів і всіх, хто знаходитиметься в приміщенні.

Давайте розглянемо детальніше, що враховується при монтажі мікроскопа.

Перше, про що потурбуємось - розташування мікроскопу. Кронштейн повинен бути розташований в оптимальній частині приміщення, де буде забезпечувати комфорт всій “хірургічній команді” - починаючи від головного лікаря і закінчуючи молодшим асистентом.

Якщо попередньо наш спеціаліст вже графічно розташовував мікроскоп, погодив це з Вами і передав монтажникам креслення, то вони будуть діяти згідно плану розташування, де вже враховані всі вихідні дані.

Друге, про що піклуватимемось - це безпека. Мікроскоп має бути не тільки зручно закріплений, але і бути безпечним в користуванні. Всі кабелі від камер повинні бути сховані всередину апарату, щоб не заважати вільно пересуватися по приміщенню.

Третє - це збірка та налаштування мікроскопу. Ми обережно зберемо всі деталі та апарату і налаштуємо його якнайкраще.

Коли всі роботи будуть завершені, ми запропонуємо Вам протестувати роботу мікроскопу та власноруч перевірити справність всіх його механізмів.

Якщо Ви ще ніколи не користувались подібною технікою, ми проведемо вступний курс користування мікроскопом, розповімо про догляд та техніку безпеки, максимально проконсультуємо та відповімо на всі запитання щодо експлуатації апарату а при необхідності також влаштуємо навчання для персоналу Вашої клініки.

Після цього ми передамо Вам всі документи на апарат разом з гарантійним талоном.

Гарантійне та післягарантійне обслуговування

Ми намагаємось побудувати міцні та довірливі стосунки з нашими клієнтами, з Вами, тому надаємо якісне і своєчасне гарантійне та післягарантійне обслуговування. Окрім того, завжди готові допомогти консультацією або порадою по телефону або онлайн.

Гарантійне обслуговування мікроскопів починає діяти з моменту монтажу.

Гарантія на електричні частини мікроскопу триває 6 місяців.

На оптику гарантія триває 1 рік.

В гарантійне обслуговування входять всі випадки, що пов’язані з поломкою запобіжників або джерела світла. Це все ми ремонтуємо безкоштовно.

Обслуговування триває 48 годин від моменту поломки.

Якщо якийсь механізм вийшов з ладу або Вам здається, що мікроскоп почав працювати гірше, будь ласка, подзвоніть нам і повідомте про це.

Для початку ми спробуємо вирішити проблему віддалено, але якщо поломка потребує більш серйозного підходу, до Вас в терміновому порядку приїде сервісний спеціаліст (електрик або інший необхідний обслуговуючий персонал).

У разі, коли поломка не потребує термінового ремонту, можете домовитися з менеджером про конкретний день і час вирішення проблеми - інформація буде передана черговому майстру і він обов’язково навідається до Вас, щоб здійснити якісний ремонт.

Всі ремонтні роботи виконуються на місці, ми не забираємо Ваш мікроскоп. Спеціаліст бере все необхідне з собою і проводить всі маніпуляції у вас в клініці, щоб якнайшвидше привести апарат в робочий стан.

Негарантійне обслуговування

Після закінчення гарантійного терміну ми все одно підтримуємо Вас. По запиту сервісний спеціаліст може виїзджати, щоб проінспектувати справність мікроскопу або відлагодити певний механізм.

Окрім того, за Вашим бажанням і потребою спеціаліст може регулярно навідуватись до клініки з метою обстеження стану апарату і його профілактики.

Стандартно сюди включаються такі маніпуляції:

 • Очищення оптичних шляхів мікроскопа
 • Юстирування конденсора і лампових будиночків
 • Заміна мастила механічних вузлів мікроскопа
 • Заміна і юстирування флуоресцентних ламп (якщо такі передбачені)
 • Юстирування адаптера камери
 • Затягування з’єднань (болтів)
 • Демонстрація можливостей мікроскопа і відповіді на питання користувача.

Якщо у мікроскопа є відеозаписуюча апаратура, пропонуємо діагностику та чистку блоків фіксації цієї апаратури.

Сподіваємось, після прочитання даного матеріалу Ви зрозуміли, який довгий шлях чекає на Вас, але якщо Ви дозволите, тоді ми допоможемо зробити його максимально легким.

Підпишіться на нові публікації

Популярні публікації