D-Optic

Мікроскопи відомих виробників за доступними цінами

0 товарів

Помилки, які допускають при самостійній покупці мікроскопів

Помилки, які допускають при самостійній покупці мікроскопів

Найпоширеніші помилки при купівлі мікроскопу через інтернет

Є ситуації, коли  вам потрібно придбати мікроскоп через інтернет. Звісно при такій купівлі не відбуваєтеся повного огляду мікроскопу вами і це може призвести до того, що в майбутньому почнуть виявлятися поломки та певні незручності при користування технікою.

Тому якщо ви купуєте вживаний мікроскоп вперше і не маєте досвіду роботи з ним, необхідно поцікавитися певними моментами, що стосуються його функціональності та справності.

Якщо Ви вже вирішили придбати мікроскоп через інтернет, то ми в цій статті допоможемо Вам уникнути найчастіших помилок, які ви можете допустити.

Також в цій статті ми поговоримо, як діяти і в ситуації якщо ви вирішили купити мікроскоп самостійно взагалі - без посередника.

Отже, давайте почнемо з порад.

Поцікавтесь станом оптики

При самостійній покупці

При покупці вживаного мікроскопу самостійно, вам потрібно звернути увагу не лише на зовнішній вигляд, а й впевнитися, чи справно працює оптика, чи вона не поцарапана, не розбита, не розкалібрована і чиста.  Оптика має бути без дефектів.

Спробуйте виявити всі деталі та розпитати все у людини, яка продає вам техніку.

Якщо ви купуєте онлайн

Наша порада Вам, якщо ви все ж таки купуєте мікроскоп через інтернет, намагайтеся купити його в українських компаній. Спочатку оберіть на сайті той варіант, який вам підходить, потім проконсультуйтесь з кваліфікованим менеджером компанії щодо наявності, його стану тощо. У професійних компаніях вас запросять на зустріч - оглянути мікроскоп перед покупкою.

ВАЖЛИВО!

Якщо апарат не був належно оглянутий в процесі купівлі, то проблеми з оптикою можуть виявитися або одразу або через декілька днів користування. Як це відбувається? Людина помічає низьку чіткість зображення - відповідно стає неможливим добре побачити деталі об’єкту.

Якщо ж проходить декілька днів, а ви досі не бачите об’єкт 100% чітко (одним оком чітко, іншим - ні, або об’єкт зміщений, чи двоїться) - потрібно звернутися в компанію для регулювання оптики. Адже у вас в такому випадку розкалібрована оптика і вона підлягає корекції. Якщо продовжити роботу з розкаліброваним мікроскопом, тоді це може призвести до втоми, проблем із зором в майбутньому і неякісної роботи в майбутньому.

Якщо, до прикладу, ви придбали мікроскоп закордоном і через деякий час виявили проблеми з оптикою, вам потрібно звернутися до компанії в Україні. В принципі це може бути компанія, що продає мікроскопи, в неї в послугах може бути ремонт та налаштування оптичної техніки.

Дізнайтесь, чи пройшов мікроскоп належний технічний огляд перед закупівлею

Найякісніша перевірка буде вважатись та, яку зробив представник компанії або заводу-виробника мікроскопу. Також її може виконати спеціаліст-оптик, який визначить, що оптика є справною.

 

Коли ж ви купуєте мікроскоп самостійно, поцікавтесь у продавця щодо проходження технікою огляду та його результатами.

Розберіться з фокусною віддаллю

Як визначити, яка фокусна віддаль підходить саме вам?

Найзручніша/найходовіша фокусна віддаль 250-300 мм. Якщо зріст більше 180 см, то фокусну віддаль варто міняти.

Якщо ви вже купили і працюєте з мікроскопом, але постійно відчуваєте, що у вас втомлюється шия, вам не вистачає місця між пацієнтом і мікросокопом, ви постійно налагяєте на мікроскоп, то це означає лише одне - фокусної віддалі недостатньо, її потрібно збільшити.

У разі правильного вибору фокусної віддалі ваша голова має бути зігнута не більше

20 градусів (по вертикальній осі). Насправді ви майже не відчуваєте цього згину, не опускаєте голову надто сильно - цей нахил для вас комфортний.

Приділіть цьому увагу або проконсультуйтесь зі спеціалістом, адже тривала робота з мікроскопом у неправильному положенні, може призвести до проблем з шийним відділом хребта.

Огляньте гвинти та механізми фіксації

Потрібно перевірити всі з*єднання. Всі з’єднання мають рухатися вільно, при відпущених дожимних гвинтах. Якщо ми зажимаємо гвинти, всі з’єднання мають бути нерухомі. Це означає, що мікроскоп буде рухатися вільно, і так само буде при потребі нерухомим, загалом буде поводити себе належним чином.

Протестуйте амортизатор

Майже кожен мікроскопом має амортизатор, він опускає та піднімає фукціональну стійку - частину з оптикою. При справній роботі амортизатора, стійка має регулюватися на різну вагу та напругу. Також вона не має падати вниз, мусить працювати без тріску, без постукувань і без скрипіння.

Стійка повинна опускатися та підніматися дуже легко і при тому фіксувати положення там, де ви її залишили.

Може мати місце і випадок, коли ви придбали вживаний мікроскоп, стійка якого вже вичерпала свій ресурс. Якщо ви помічаєте, що стійка або не регулюється, не фіксує - зверніться за допомогою в сервісні компанії.

Якщо мікроскоп був придбаний через Д-оптік, у нас діє гарантійне обслуговування - якщо стійка виходить з ладу найближчий рік, ми проводимо її заміну.

Зверніть увагу на форму оплати і доставки

При покупці онлайн (особливо закордоном)

Потрібно переводити кошти тільки перевіреними методами.

Часто при купівлі мікроскопу, є можливість втрати перерахованих коштів, так як ніхто не несе гарантії за те, чи вам відправлять саме той апарат, і чи він до вас доїде.

Гарантія збереження коштів є лише на Евау, на інших ресурсах ви такого не знайдете.

Ніхто не буде гарантувати вам повернення коштів при поверненні товару.

Основними перевіреними методами є оплата по інвойсу або через банк, де ви можете відслідкувати куди, кому і коли кошти було переведено.

Щодо доставки. Якщо ви купуєте самостійно

Упаковка має бути якісна. Ви маєте звернути увагу на те, що мікроскоп габаритний сам по собі, і при непрофесійному транспортуванні може бути розбитий. Ви можете втратити інвестовані в техніку кошти просто через неграмотне транспортування.

У вас завжди є право оглянути мікроскоп перед його покупкою.

Ми завжди радимо нашим клієнтам достеменно перевіряти всю інформацію, яку вони вказують при замовленні мікроскопу онлайн. Саме тому, для Вас діє система часткової передоплати, всю вартість Ви оплатите лише тоді, коли будете впевнені, що привезений нами мікроскоп відповідає попереднім домовленостям.

Як максимально вберегти себе від всіх проблем при покупці мікроскопу?

  • Купуйте лише в перевірених постачальників.
  • Не обирайте по ціні. Часто за дешевизною криються майбутні проблеми з мікроскопом.
  • Пройдіть попередню консультацію.
  • Купуйте у фахівців, що розбираються у своїй продукції і дають гарантію на техніку.
  • Бажано сісти в крісло, протестувати оптику, підтягнути мікроскоп, покрутити “фантом” з різним ракурсів і таким чином оцінити якість оптики, справність механізмів та роботу в цілому.

Команда “D-optic” постійно вдосконалює умови тестування техніки в нашому офісі.

Ви вже можете прийти і власноруч або разом зі спеціалістами оглянути мікроскоп, отримати всю інформацію щодо його стану, протестувати його, отримати консультацію практикуючих лікарів та придбати кращу техніку для розвитку своєї клініки.

Сподіваємось, цей матеріал допоміг вам краще зрозуміти основні моменти при покупці мікроскопу в інтернеті. Якщо у вас залишились питання - напишіть нам або зателефонуйте за номерами, що вказані на сайті та отримайте безкоштовну консультацію.

 

Підпишіться на нові публікації

Популярні публікації